Фото Медіацентр Україна – Одеса: Роман Григоришин, заступник голови Одеської обласної воєнної адміністрації Рено Мюзельє, президент регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція
19 Квітня, 2023, 19:19

З початку війни Марсель прийняв 5 тисяч українських біженців

Переважно це жінки та діти. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна — Одеса, присвяченому підписанню угоди про співпрацю з Одеською областю розповів Рено Мюзельє, президент регіону Прованс-Альпи-Лазурний берег, Франція.

“З початку повномасштабної війни Марсель прийняв 5 тисяч біженців з України, переважно жінок та дітей. На допомогу їм було виділено 11 млн євро”, – розповів посадовець.

Він також додав, що в рамках договору про співпрацю сторони планують обмінюватися досвідом у розвитку портів, туризму та сільського господарства.

“Ми будемо обмінюватися спеціалістами з розвитку портів. Мер Одеси зацікавився моїм досвідом в реновації доків порту Марсель, і він розраховує на допомогу. Також у нас багатий досвід у перероблюванні сільськогосподарської сировини, ми будемо сприяти обміну досвідом у цій сфері. І туризм. Наш регіон займає друге місце у Франції по привабливості туристів, у нас є свій інструмент щодо розвитку туризму і підвищення туристичної привабливості. І ми надамо цей інструмент одеським колегам”, –  розповів мсьє Мюзельє.

Також він додав, що у червні 2023 року французький регіон передасть одеській обласній дитячій лікарні три сучасних реанімаційних столи.  

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini