Фото Медіацентр Україна – Одеса: Володимир Фролов, директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної військової адміністрації
26 Травня, 2023, 13:14

З початку року на Одещині зареєструвалися понад 600 нових підприємств

Юридичних осіб стало більше на 313, решта – фізичні особи-підприємці. Такі дані під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса оприлюднив Володимир Фролов, директор департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської обласної військової адміністрації. 

Наразі в Одеській області працюють 136, 1 тисяч субєктів малого і середнього бізнесу – 105,4 тисячі фізичних осіб-підприємців, майже 30 тисяч малих підприємств та 843 середніх підприємства.

“Найбільше в регіоні суб’єктів малого та середнього бізнесу це – це  оптова та роздрібна торгівля – 41%. Інформація та телекомунікації – 8.7%, операції з нерухомим майном – 7%, професійної, наукової та технічної діяльності – мйже 6%, транспорту – 5.5% та майже 5% – це сільске господарство”, – додав посадовець.

Промисловість, готельно-ресторанний бізнес, адміністративні послуги, будівництво складають меньше 5% від загальної кількості зареєєстованих підприємств.

Він також додав, що за січень-квітень 2023 року малий та середній бізнес сплатив шість мільярдів гривень податків у бюджети всіх рівнів. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini