Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
22 Листопада, 2022, 17:55

З початку місяця ворог понад 170 разів обстріляв Чернігівщину та Сумщину – ДПСУ

Країна-агресор щодня обстрілює Чернігівську та Сумську області – зокрема, з початку місяця зафіксовано близько 170 обстрілів цих територій. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

“Щодо кордону з російською федерацією в межах Чернігівської та Сумської областей – на цьому напрямку росія, на жаль, не припиняє свої збройні провокації. З початку цього місяця нами загалом зафіксовано близько 170 обстрілів цих територій – переважно з артилерії та мінометів, також було три обстріли із застосуванням авіації”, – зазначив Демченко.

Речник ДПСУ повідомив, що за останній час ситуація у регіоні незмінна, найбільше обстрілам піддається Сумська область. Демченко підкреслив, що прикордонники разом із іншими складовими сил оборони України вживають всіх необхідних дій для укріплення оборони і недопущення повторного вторгнення ворога на цих напрямках. 

“Зокрема, проводиться інженерне укріплення прикордоння, зводяться фортифікаційні укріплення, проводиться розвідка, встановлюються перешкоди на найбільш загрозливих напрямках, функціонують контрольні пости, де несуть службу наші військовослужбовці”, – додав речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini