Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна – Укрінформ
Сергій Хлань, депутат Херсонської обласної ради, Медіацентр Україна – Укрінформ
7 Квітня, 2023, 13:05

З огляду безпеки ситуація на Херсонщині надскладна – Сергій Хлань

Ситуація в Херсонській області продовжує бути надскладною з огляду безпеки. Окупанти постійно обстрілюють Херсон.

Про це заявив депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сьогодні вночі окупанти знову масовано обстрілювали Херсон із систем залпового вогню. Тоді о шостій ранку знову розпочався обстріл. При чому це був обстріл всієї правобережної частини Херсонщини, починаючи від Станіслава і аж до міста Херсон. По всьому узбережжю окупанти били системами залпового вогню «Град», били по житлових кварталах, по приватних господарствах, по домівках, по багатоповерхівках», – повідомив депутат облради Херсонщини. 

«Вчора окупанти завдали вчергове ударів авіабомбами по Білозерському району, удари авіабомбами були по Бериславському району. Зазнали ударів села Козацьке, Новоберислав. Також дронами скидали вибухівку в селі Зміївка», – додав він.

Сергій Хлань зазначив, що за останню добу військова адміністрація повідомляє про сімох постраждалих. П’ятеро з них знаходяться в лікарнях, двом постраждалим надають амбулаторне лікування. 

«Кожного дня, на превеликий жаль, ми маємо постраждалих від тотальних обстрілів і майже кожного дня ми також маємо і жертв», – зауважив він.

Крім того, Сергій Хлань додав, зо одна з останніх тактик, яку застосовують окупанти, – застосування керованих авіабомб проти мирних мешканців Херсонщини.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini