Фото Медіацентр Україна – Одеса: Яна Тітаренко, голова ГО “Закон природи”
29 Червня, 2023, 12:33

З Одеського центру адопції собак забрали понад 150 врятованих з Херсонщини тварин

Проте у притулку ще залишаються коти і собаки, які чекають своїх хазяїв. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Яна Тітаренко, голова ГО “Закон природи”.

“Після підриву дамби на Каховській ГЕС ми зробили три рейди на затоплені території Херсонщині та вивезли звідти 208 тварин. Зараз у нашому Центрі адопції тварин проживають 6 дорослих собак, одне цуценя  та двадцять кошенят, ще 6 дорослих собак проходять лікування в клініках. Тобто люди забрали вже понад 150 тварин”, – розповіла зооволонтерка.

Тітаренко закликала і надалі забирати тварин з притулку, проте нагадала, що це має бути спільне та виважене рішення усієї родини. І збоку волонтерів певний час буде ненав’язливий контроль до того моменту, поки зоозахисники не будуть впевнені, що тварина у безпеці.

“Це не іграшка, її не можна взяти додому, зробити декілька фото для соцмереж і похизуватися, що врятували тварину з Херсону. А потім знову повернути волонтерам, коли стало зрозуміло, що тварина потребує уваги та турботи. Це неприємно для нас і це стрес для тварин. Ось цю чудову херсонську водоплавну собаку в нас забрали в перший день, коли він з’явився, а потім через три дні повернули”, – зазначила волонтерка.

Охочі допомогти волонтерам або ті, хто бажають взяти тварину з притулку можуть зв’язатися з Яною Тітаренко через її особисту сторінку в Facebook, або через сторінки у Facebook та Instagram громадських організацій Animal SOS Odesa та “Закон природи”. (Сторінки у Instagram Animal SOS Odesa та “Закон природи”)

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini