З неокупованих територій щодня евакуюються 700-800 людей, з тимчасово окупованої Василівки за добу виїхали 29 – очільник Запорізької ОВА
Фото з відкритих джерел
28 Листопада, 2022, 13:18

З неокупованих територій щодня евакуюються 700-800 людей, з тимчасово окупованої Василівки за добу виїхали 29 – очільник Запорізької ОВА

Потік людей, які евакуюються з неокупованих частин Запорізької області, не зменшується протягом місяця та сягає 700-800 людей щодня. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів очільник Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух. 

«Кожен день 700-800 людей організовано евакуюються з неокупованої території на західну Україну, центральну, ну і в Європу люди виїздять. Потік цей не зменшується протягом місяця. Це багато», — повідомив Старух.

Вдається евакуюватися й мешканцям тимчасово окупованої Василівки — виїжджає кілька десятків людей за добу.

«Василівка досить постраждала від руйнувань. Місто частково зруйновано, більша частина містян виїхала на територію, підконтрольну Україні, і органи влади тут знаходяться. Там ворог облаштував пункт перепустку. Вдається людям виїжджати. Не так багато, як раніше, — за останню добу 29 виїхало, з них дві дитини. За тиждень в цілому 438 людей виїхало, з них 67 дітей. Раніше ми в день мали 1500. Але, разом з тим, хоч трохи ворог випускає і люди добираються до неокупованої території», — зазначив Олександр Старух. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini