З липня населення Краматорська зросло з 45 до 80 тисяч, Слов'янська – з 20 до 40 тисяч, люди повертаються попри обстріли – голова Донецької ОВА
Фото з відкритих джерел
30 Листопада, 2022, 12:46

З липня населення Краматорська зросло з 45 до 80 тисяч, Слов’янська – з 20 до 40 тисяч, люди повертаються попри обстріли – голова Донецької ОВА

З початку повномасштабної війни та до липня 2022 року більшість населення з Краматорська та Слов’янська евакуювали, але наразі десятки тисяч жителів вже повернулися до цих міст. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко. 

«На липень поточного року з очільниками військових адміністрацій ми досягли максимальної мети з евакуації. Станом на 24 лютого 2022 року в Краматорську було 204 тисячі жителів, ми досягли показника — до 45 тисяч населення. Місто Слов’янськ — трохи більше 100 тисяч населення, постійно проживаючих — приблизно 96 тисяч. Після проведення максимально ефективної евакуації на липень місяць лишалося менше 20 тисяч населення», — повідомив Павло Кириленко. 

Голова Донецької ОВА зазначив, що станом на зараз газопостачання як в приватному секторі, так і в багатоквартирних будинок Краматорська та Слов’янська відновлене і люди почали повертатися. 

«Наразі цифра по Краматорську сягає близько 80 тисяч жителів, а міста Слов’янська — до 40 тисяч жителів. Ми з вами розуміємо, яка кількість людей повертається, коли повертається життя в ці міста, які були і залишаються ключовими для реалізації планів ворога, — які, я впевнений, реалізовані не будуть. Обстріли періодичні, на жаль, завдаються по цим містам, як і по всій території області. Немає жодного безпечного місця», — наголосив Павло Кириленко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini