9 Червня, 2023, 15:54

З Херсонщини на сьогодні евакуйовано майже три тисячі осіб, – Наталія Гуменюк

Люди у деякій місцевості Херсонщини відмовляються від евакуації, очікуючи, коли вода зійде в природній спосіб. Утім рятувальники, поліцейські та волонтери докладають усіх зусиль, аби переконати людей в необхідності евакуації.

На цьому наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Люди піддаються на переконання рятувальників, поліцейських, волонтерів, які працюють за цим напрямком. Намагаємося максимально сприяти тому, щоб вони були евакуйовані. На сьогодні це вже майже три тисячі осіб», – зазначила вона.

Водночас вона наголосила, що на тимчасово окупованій частині Херсонщини процес евакуації наразі дуже складний.

«Зокрема й Президент звертався до міжнародних організацій, які мають долучитися до того, щоб вплинути на окупаційну владу, окупаційні війська для організації термінового порятунку тих людей, які опинилися у водних пастках. Але, тим не менше, є факти як от порятунок родини з Олешків, які отримали допомогу від Сил оборони навіть через «сіру» зону, як це можливо було зробити», – зауважила вона й наголосила, що за можливості організувати подібні операції, вони, звісно, будуть здійснюватися ще.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini