9 Січня, 2024, 15:21

З чотирьох пунктів пропуску з Польщею сьогодні розблоковано лише один, найменший – віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників

Поки вирішується питання щодо розблокування усіх пунктів пропуску з Польщею, наразі розблокований лише один з чотирьох – «Шегині – Медика». Станом на вчора було відомо, що близько 550-600 машин чекали переходу на пункт пропуску «Медика – Шегині» і близько 1000 машин на всіх інших пунктах пропуску.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Володимир Балін, віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників.

«Станом на сьогодні з чотирьох пунктів пропуску з Польщею розблокований лише найменший пункт пропуску «Шегині – Медика». Найменший, бо його можливість в добу  –  250 машин пропускати в кожну сторону, всього 500 машин на добу. Далі «Рава-Руська – Гребенне» – 300 машин на добу, на експорт ще більш-менш машини рухаються, на імпорт – майже заблоковано. «Краківець – Корчова» могло б їхати 500 машин на добу, але не їде, хоча на експорт, знову ж таки, машини рухаються. Але найбільший пункт пропуску «Ягодин – Дорогуськ», який може пропускати 600 машин, і у нас до страйку була домовленість 680 машин на добу в кожну сторону, на жаль, зараз майже заблокований і фактично не рухається, попри те, що там запроваджена окрема черга для порожніх машин, як просили того польські страйкарі», – повідомив Володимир Балін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini