З чого почати?

Ви журналіст і тільки приїхали в Україну?
Ми маємо для Вас декілька порад.

1. Зареєструйтеся  в Медіацентрі Україна (м. Львів, Площа Ринок, 32; м. Київ, Б.Хмельницького 8/16). Це координаційні центри, місця зустрічі та надання підтримки всім іноземним журналістам у Львові та Києві. 

2. Подайте документи для отримання акредитації Міністерства оборони України, щоб працювати на законних підставах. https://www.mil.gov.ua/en/news/2022/03/04/the-armed-forces-of-ukraine-conduct-accreditation-of-mass-media-to-cover-russias-military-crimes. Отримайте більш детальну інформацію щодо роботи ЗМІ в умовах воєнного стану тут https://lviv.travel/en/news/media-voennyi-stan

3. Підписуйтесь на офіційні канали Медіацентрів

Twitter https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook https://facebook.com/UkraineMediaCenter/

Телеграм https://t.me/UkraineMediaCenterKyiv  (Київ)

https://t.me/lvivmediacenter (Львів),

де завжди міститься актуальна та верифікована інформація, коментарі експертів, офіційні позиції органів влади.

4. Подбайте про свою безпеку. Якщо Ви маєте журналістське завдання, пов’язане з перебуванням у місцях активних бойових дій,  і знаходитеся у Львові, зверніться до представників організації «Репортери без кордонів», щоб отримати бронежилет та шолом. Електронна адреса для запитів [email protected]. Або приходьте познайомитися – вони розміщуються на другому поверсі Медіацентру Україна у Львові.

5. Коли опинитеся у Медіацентрі озирніться навколо. Ви знайдете багато важливої та корисної інформації. Або перегляньте детально наш сайт.