Юрій Ігнат, речник Командування Повітряних Сил ЗСУ, Медіацентр Україна - Укрінформ, 13 липня
13 Липня, 2022, 15:59

З 24 лютого українська авіація здійснила 1700 авіа ударів по позиціях окупантів та знищила 217 ворожих літаків

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Юрій Ігнат, речник Командування Повітряних Сил ЗСУ. 

«Щодня наша авіація працює та наносить бомбові, групові авіа удари по позиціях окупантів. Найбільшими важливими цілями є логістичні цілі противника та склади боєприпасів. Станом на вчора, з 24 лютого, авіація здійснила 1700 авіа ударів по позиціях окупантів. Також діють внищувачі, контролюють повітряний простір. Також у стані повної бойової готовності постійно перебувають зенітно-ракетні війська», – повідомив він. 

Станом на сьогодні Повітряні Сили України збили 217 ворожих літаків, 188  – гелікоптерів, 665  – БПЛА. Вже 2,5 місяці противник не залітає в повітряний простір нашої держави, який контролюється силами оборони. Діє з території росії, білорусії, Чорного та Каспійського морів, запускаючи різні типи ракет. 

«Наразі противник широко застосовує ракети радянського виробництва. Вже йдуть розмови про те, що вичерпуються запаси високоточних ракет росії. Можемо сміливо говорити про те, що вони заощаджують такі ракети»,  -сказав Юрій Ігнат. 

Водночас, речник ПС ЗСУ спростував пропагандистську інформацію про те, що нібито сьогодні було збито чотири українських літаки: «Ця інформація не відповідає дійсності. Всі наші літаки виконують свої завдання та знаходяться там, де їм потрібно».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini