Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
16 Січня, 2023, 15:51

З 24 лютого Україна не збила жодної з 210 ракет типу Х-22, яка влучила в будинок у Дніпрі: немає відповідних засобів — Ігнат

Ворог влучив у житловий багатоповерховий будинок у Дніпрі ракетою Х-22, яку технічно неможливо збити наявними в Україні засобами. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Ракети летіли в різні регіони України. Перш за все противник намагався влучити в об’єкти критичної інфраструктури та інші цілі. Бачимо, що іншою ціллю став житловий будинок у Дніпрі, куди влучила ракета Х-22. Наголошую, що ракети Х-22 неможливо збити тими засобами, які у нас є на озброєнні», — зазначив Ігнат.

Речник повідомив з посиланням на дані Командувача Повітряних Сил генерал-лейтенанта Миколи Олещук, що з 24 грудня по території України було запущено понад 210 ракет цього типу. 

«Жодної не було знищено. Вони, можливо, падали самі не долітаючи, тому що озброєння застаріло не тільки морально, а й фізично, і залежить від зберігання, наскільки ефективно воно може працювати. Чимало просто падали в полях не долітаючи. Можливо, так вони потрапили в статистику збитих», — додав Ігнат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini