Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Андрій Демченко, речник Державної прикордонної служби України, Медіацентр Україна-Укрінформ
13 Грудня, 2022, 17:06

З 24 лютого поза пунктами пропуску затримано понад 8000 порушників, та понад 3600 у пунктах під час спроби незаконно виїхати — ДПСУ

За час повномасштабної війни поза пунктами пропуску було затримано понад 8000 порушників правил перетину кордону України. Ще понад 3600 намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

«Не зменшується істотно кількість порушників кордону поза пунктами пропуску, особливо на ділянках кордону з Румунією та Молдовою. Загалом з 24 лютого поза пунктами пропуску нами затримано більше 8000 таких порушників, ще понад 3600 осіб були зупинені у пунктах під час спроби виїхати або за підробленими документами, або у інший незаконний спосіб. Найбільше таких випадків фіксувалося на кордоні у пунктах пропуску з Угорщиною та Польщею», — зазначив Демченко.

Речник ДПСУ повідомив, що наразі прикордонники повертають з пунктів пропуску понад 100 осіб щоденно. 

«Більшу частину з них становлять чоловіки-українці у віці від 18 до 60, оскільки цій категорії заборонено виїзд за межі України на час дії воєнного стану, за винятком окремих категорій», – розповів Демченко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini