Мері Акопян, заступниця міністра внутрішніх справ України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Мері Акопян, заступниця міністра внутрішніх справ України, Медіацентр Україна-Укрінформ
9 Грудня, 2022, 11:09

З 24 лютого ДСНС знешкодили 30 тисяч вибухонебезпечних предметів, Нацполіція вилучила 150 тисяч і знешкодила 24 тисячі – МВС

Знешкодження вибухонебезпечних предметів на території України триває швидкими темпами. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповіла заступниця міністра внутрішніх справ України Мері Акопян.

«Підрозділи Державної служби з надзвичайних ситуацій по гуманітарному розмінуванню обстежують близько 70 гектарів протягом доби. Усього з початку широкомасштабного вторгнення рф піротехніки лише ДСНС залучалися 38 тисяч разів і знешкодили майже 30 тисяч вибухонебезпечних предметів, у тому числі 2155 авіаційних бомб. Підрозділами вибухотехнічної служби Національної поліції обстежено близько 15 тисяч гектарів, вилучено 150 тисяч вибухонебезпечних предметів, ще 24 тисячі було знешкоджено в межах роботи і функционалу Національної поліції і Національної гвардії. Динаміка величезна. Якщо ми будемо рухатися такими темпами, то ми прогнозуємо, що через пару тижнів зможемо задекларувати 500 тисяч вибухонебезпечних предметів, які ми знешкодимо», — зазначила заступниця міністра.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini