Фото Медіацентр Україна – Одеса: Віра Ястребова, адвокатка, голова ГО “Східна правозахисна група”
30 Березня, 2023, 17:33

З 24 лютого 2022 року на окупованих територіях Луганської області створено 88 адміністрацій зовнішнього управління

Через ці “структури” росія фактично проводить рейдерські захвати бізнесу. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Віра Ястребова, адвокатка, голова ГО “Східна правозахисна група”. 

“У простих людей конфіскують майно через те що вони поїхали та не сплачують комунальні послуги. В їх квартири заселяють військових, лікарів та викладачів, яких завозять з росії. Юридичних осіб, які намагалися продовжувати працювати, теж не залишили в спокою. З початку повномасштабного вторгнення на окупованих територіях Луганської області створено 88 адміністрацій зовнішнього управління, через ці “структури” російська федерація фактично здійснює рейдерські захвати”, – розповіла Віра Ястребова.

Вона додала, що для легалізації таких дій та створення уявлення про нібито “правове середовище” на окупованих територіях створюються нотаріальні та адвокатські палати.

“Ці нотаріальні палати потрібні, щоб легалізувати грабунок місцевого населення,  щоб процес відчуження майна якимось чином вкласти в правове поле. І щоб робити це на місці та не витрачати час”, – додала Віра Ястребова.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini