Фото Медіацентр Україна – Одеса: Галина Лугова, начальник воєнної адміністрації Херсону
11 Січня, 2023, 14:14

З 20 листопада ворог понад 1000 разів обстріляв Херсон – міська військова адміністрація

Впродовж доби 10 січня російські війська завдали по Херсону 24 артилерійські і ракетні удари. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповіла Галина Лугова, начальник воєнної адміністрації Херсону.

“Ворог не дає нам спокою. З 20 листопаду Херсон обстріляли 1223 рази. В місті 65 загиблих, серед них одна дитина. Постраждало понад 160 людей, 4 з них дитини”, – розповіла Галина Лугова.

Посадовиця також розповіла, що влада внесла зміни у програми соціального захисту містян. За поранення доросла людина отримає одноразову допомогу 15 тисяч гривень, дитина – 20 тисяч. Родина загиблого може отримати 30 тисяч гривень одноразової допомоги.

Як додала Галина Лугова, через обстріли постраждало 38 об’єктів критичної інфраструктури та 48 закладів освіти. Зруйновано 901 будинок, половина з них багатоповерхівки, половина – приватні будинки.

Проте попри обстріли 80% міста забезпечено теплом, окрім мікрорайону Острів. 

“На Острові нам довелося злили воду з систем опалення. І немає можливості закачувати технічну воду на теплову підстанцію. Ворог від Острова на відстані 700-1000 м. Навіть снайпери стріляють по наших людям”, – розповіла Галина Лугова.

Як зазначила посадовиця, e мешканців Острова є обігрівачі, спеціалісти відновили водопостачання та електропостачання. Також працює пункт незламності, де люди можуть отримати все необхідне.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini