Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
8 Травня, 2023, 14:11

Юрій Ігнат: Ми матимемо одну з найкращих ППО, коли отримаємо все те, що нам обіцяли партнери

Збиття російського «Кинджала» – це історична подія. Україні вдалося показати, що можна ефективно боротися із російською зброєю, яка начебто не має аналогів у світі. Утім, для цього потрібно побільше сучасних систем протиповітряної оборони.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосив Юрій Ігнат, речник командування Повітряних сил ЗСУ.

«Україна – велика держава, нам є що захищати. Я маю на увазі не лише кордони, але й Україну всередині. Тому що об’єкти нашої критичної інфраструктури, об’єкти енергетики, атомні електростанції – це пріоритетні цілі для ворога. Вони часто атакують самі підстанції, які забезпечують живлення атомних енергоблоків. Тому ми мусимо розуміти, що це серйозна загроза і  більше таких систем як Patriot, SAMP/T, IRIS-T, NASAMS, ну і зрозуміло, що F-16, бо без нього ніяк, допоможуть нам створити одну з найкращих систем протиповітряної оборони у світі», – наголосив Юрій Ігнат.

Він підкреслив, що після отримання обіцяної техніки від іноземних партнерів, Україна матиме одну з найкращих систем протиповітряної оборони.

«Дійсно, ми матимемо одну з найкращих ППО, коли отримаємо все те, що нам обіцяли партнери, і замінимо повністю старий парк радянської техніки – як систем ППО, так і авіаційних платформ».

У ніч проти 4 травня повітряні сили із ЗРК Patriot вперше збили над Україною російську аеробалістичну ракету «Кинджал», розвіявши міф про неможливість її знищити.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini