Фото: Facebook / Євгенія Кравчук
17 Березня, 2022, 14:03

Парламентарі різних країн, які є членами Європарламенту, створили мережу «Об’єднані за Україну», перше її засідання відбудеться 22 березня — Є. Кравчук

Парламентарі різних країн, які є членами Європарламенту, створили мережу «Об’єднані за Україну», яка розгляне питання військової і гуманітарної допомоги Україні. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» повідомила народна депутатка від партії «Слуга народу» і представниця України в ПАРЄ Євгенія Кравчук. 

За її словами, перше засідання мережі відбудеться 22 березня. Очолив її колишній прем’єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс. 

«Він запропонував таку мережу парламентарів. Ми будемо розглядати найрізноманітніші питання. Звісно буде йтися про те, як ще допомогти Україні і як ще натиснути на «путінський режим», як забезпечити Україні військову, гуманітарну допомогу. І зараз велике питання на питанні денному — це люди, які виїжджають з України. Таких вже понад 3 мільйони. Переважно діти і жінки, які є вразливими. І нам потрібна допомога урядів для того, щоб вони не стали легкою поживою для торговців людьми, щоб вони не страждали в інших країнах, а мали можливість повернутися повернуться у вже відновлену країну», — сказала Є. Кравчук. 

Нагадаємо, 16 березня Комітет міністрів Ради Європи прийняв рішення виключити Росію з організації.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/

YouTube: https://bit.ly/37tPlKl