1 Листопада, 2023, 09:49

Європарламентарі підтримують Україну на шляху до європейського майбутнього

Попри війну, Україні вдається проводити потрібну роботу щодо втілення реформ, які є необхідними для приєднання країни до Європейського Союзу. Зі свого боку європарламентарі будуть всіляко допомагати, аби Україні вдалося поглибити роботу в цьому напрямі. 

Про це йшлося під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ за участі голови Комітету Європарламенту з питань регіонального розвитку Юнуса Омарджі.

«Ми дуже задоволені, що в цей час, час війни, Україна не чекала, коли впровадити першу реформу, і вона почала впроваджувати ці реформи. І зараз залежить і від України, і від нас, щоб поглибити ці кроки і досягти необхідної мети. І тут  підтримка з боку Європи, зокрема, передбачає підтримку через виділення коштів, сприяння, яке передбачене на найближчий час, і становить 50 мільярдів євро, і це перший крок на цьому шляху», – наголосив європарламентар.

Водночас Юнус Омарджі переконаний, що саме через спільну роботу вдасться досягнути поставлених  цілей – розвитку демократії, прозорості, боротьби з корупцією, верховенства права, і досягти тієї мети, яку Європа та народ України поставили перед собою для приєднання до Європейського Союзу.

«І хотілось би додати, передавши слова президентки Мецоли й інших представників європейських установ і Європейського парламенту, що ми з самого початку були на боці українського народу і будемо стояти на боці українського народу, підтримувати його до остаточного досягнення поставлених перед нами цілей»,  – підсумував він.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini