фото European Union in Ukraine
21 Червня, 2022, 14:40

Євроінтеграція України може завершитися вже через 5 років — Ірина Геращенко

Повноправне членство України в Євросоюзі — питання кількох років, а не десятиліть. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила народна депутатка  Ірина Геращенко. Щоправда, за її словами, конкретні терміни будуть залежати від того, який шлях обере громадянське суспільство та влада України.

«Якщо ми всі об’єднаємося навколо релігії, що ми за євроатлантичну інтеграцію, то я сподіваюся 5 років — це реалістичний шлях», — запевнила Герашенко.

За її словами, нардеп має оптимістичні очікування від саміту ЄС, який відбудеться 23-24 червня та може завершитися наданням Україні статусу кандидата на вступ до Євросоюзу. 

«Йдеться про Україну, українське суспільство, яке демонструє свою європейськість, найвищі прояви європейськості, захищаючи принципи і цінності ЄС. І це очевидно всьому світові. Тому рішення буде позитивне, в цьому немає сумніву», — розповіла народна депутатка,  

Нагадаємо, остаточне рішення щодо статусу кандидата на членство України в ЄС має ухвалити саміт ЄС 23-24 червня. Жодна з 27 країн-членів Євросоюзу не планує проголосувати проти.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini