Геннадій Сульдін
2 Листопада, 2023, 15:08

єППО працює вже рік: врятовані сотні життів українців

Мобільному додатку єППО виповнився рік і за цей час його основна мета залишилася незмінною  –  допомагати силам Військ протиповітряної оборони ЗСУ захищати небо над Україною.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів засновник конструкторської групи “Технарі”, розробник електронного додатку “єППО” Геннадій Сульдін.

“єППО дозволяє кожному громадянину України долучитися до захисту неба, інформуючи сили ППО про проліт крилатих ракет, дронів-камікадзе або авіації супротивника. Для початку роботи необхідно встановити додаток єППО на смартфон, пройти авторизацію за допомогою “Дії”. Авторизація в “Дії” допоможе уникнути хибних повідомлень, зокрема від ворогів”, – зазначив розробник електронного додатку.

Геннадій Сульдін додав, що завдяки єППО врятовані сотні життів українців. Проста  система оповіщення дозволяє зенитникам вчасно виявити ракету чи ворожий дрон і прогнозувати траєкторію польоту, а також знищити ворожий об’єкт в безпечному місці.

“Звичайні українці за допомогою єППО можуть вчасно сповістити наших захисників, а вони реагують на небезпеку та ліквідують загрози”, – підсумував засновник конструкторської групи “Технарі”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini