9 Червня, 2023, 15:58

Є потреба дозувати ту допомогу, яка надходить – Наталія Гуменюк закликала волонтерів погоджувати свої дії з Херсонською ОВА

Проведення евакуаційної роботи в умовах потужної загрози обстрілів має свої правила. І для того, щоб не створювати зайвого скупчення людей, не перевантажувати відповідно медичні установи й інші структури та сили оборони, є потреба дозувати ту допомогу, яка надходить. Позаяк вона ще буде потрібна в наступні дні, коли виснажиться той ресурс, який задіяний зараз.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Сил та засобів наразі абсолютно достатньо. І саме тому сьогодні навіть у Херсон було обмежено прибуття волонтерської допомоги, тому що ця операція по евакуації та ліквідації наслідків буде тривати ще кілька днів. І для того, щоб доцільно розподілити ту допомогу та потужності, які готові люди надати для ліквідації цієї катастрофи,  було обмежено наразі те залучення, яке вже компенсує потрібний резерв», – зазначила вона.

За словами Наталії Гуменюк, наразі усі можливості  і пропозиції обліковуються в штабі й будуть розподілені за потребою.

«Тому доцільно зв’язуватися з обласною військовою адміністрацією, проговорити, які види допомоги ви можете надати, лишити свої контакти та бути залученим до дій, коли це буде максимально доцільно», – закликала вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini