7 Грудня, 2023, 16:49

Є країни, які готові підтримати Україну в боротьбі за викрадених росією дітей – Дар’я Герасимчук

Об’єднана спільна праця може допомогти не тільки українським дітям, яких викрала рф, а й може бути спрямована на вироблення глобальної нової системи безпеки дітей всього світу.

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила Радниця-Уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук.

«Є країни, які готові підтримати Україну в боротьбі за українських дітей.  Ми все-таки сподіваємося, що це об’єднання країн буде результативним, і ми зможемо отримати належну допомогу і спільно будемо боротися за вироблення глобальної нової системи безпеки дітей всього світу, хоча і говоримо зараз на прикладі українських дітей», – наголосила вона.

Водночас вона зауважила, що в ситуації з викраденням росією українських дітей досі є країни та діячі, як і не висловлюють принципову позицію в цьому питанні. 

«Хочу знову ж таки звернути увагу на те, що досі є країни, досі є діячі, які намагаються назвати чорне білим. Які можуть сказати, що, наприклад, всиновленим в рф дітям, можливо, буде краще залишитися зі злочинцями, які їх викрали. Що, можливо, не варто бути такими проактивними, що, можливо, у нас (різних міжнародних організацій – ред.) немає мандату, щоб зайти, промоніторити, отримати дані. Тож я хочу ще раз заохочувати в кожному слові кожну громадську організацію в Україні чи інших країнах, структури Європейського Союзу, структури ООН продовжувати підтримку України активно, тому що вона потрібна, тому що вона важлива», – додала Дар’я Герасимчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini