Шейх Мурат Сулейманов, Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Медіацентр Україна-Укрінформ
Шейх Мурат Сулейманов, Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Лютого, 2023, 14:56

Якщо мусульманин з росії підтримує і бере участь у вбивствах українців, є велике питання, чи він насправді мусульманин — Шейх Мурат Сулейманов

російські загарбники, які прийшли до своїх сусідів та вбивають їх, згідно Корану вчиняють великий гріх. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Шейх Мурат Сулейманов.

«У нас є Коран. Це священна книга мусульман. Вона одна. Немає такого, що для мусульман України вона окрема, чи для росіян окрема. І якщо вони відкриють її, то вони побачать: те, що вони роблять, великий гріх. Коли я розмовляв з дуже мудрою людиною, я почав виправдовувати їх: що це пропаганда протягом 20-30 років, тому мусульмани думають, що у нас погано і вони [росіяни] звільняють нас. Він дуже мудро сказав: „Добре, нехай буде навіть 100 років пропаганди. Але в них є Коран. Він був посланий більше ніж 1400 років тому. Там сказано: не вбивай людину. Не бери участь з людьми, які роблять тиранію“. І зараз вони прийшли до сусідів, вони вбивають людей. Якщо той, хто себе вважає мусульманином в росії, підтримує це і бере участь в цьому, — є дуже велике питання, є він насправді мусульманином чи ні», — зазначив Муфтій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini