13 Червня, 2023, 17:40

Як війна вплинула на громадський сектор? Про виклики й можливості, з якими зустрілися українські громадські організації, йшлося під час панельної дискусії у Медіацентрі Україна-Львів

Пропонуємо кілька тез з дискусії:

В Україні з’являється багато нових громадських організацій і фондів. Це пов’язано із новими запитами в суспільстві. В основному це  збір і розподіл допомоги військовим та цивільним. Наслідки війни будуть тривалими і громадському сектору треба  свої проєкти налаштовувати на довгостроковий марафон. 

Один із викликів перед громадськими організаціями – професійне вигорання. Варто слідкувати за ментальним здоров’ям, щоб це не вплинуло на реалізацію проектів і нових завдань.

Виразною рисою українських громадських організацій стала згуртованість й адаптація. ГО вчаться поєднувати основні цілі з новими, додатковими запитами, які виникають через війну.

У зв’язку із розширенням напрямків діяльності громадського сектору з’явилася велика потреба в проєктних менеджерах, які б координували перебіг реалізації проектів, за які беруться організації.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini