Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконкому Львівської міської ради, Іван Мовчан, проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності
Іван Мовчан, проректор Львівського державного університету безпеки життєдіяльності та Наталія Алєксєєва, керуюча справами виконкому Львівської міської ради, Медіацентр Україна
30 Серпня, 2022, 13:43

Як діяти в умовах радіаційної, хімічної та бактеріологічної загрози. У Львові проходять навчання з безпеки

Від початку повномасштабного вторгнення росії кілька тисяч людей у Львові вже відвідали навчання з безпеки, організовані міською радою. Йдеться як про львів’ян, так і про внутрішньо переміщених осіб, які мешкають у регіоні. Людей навчали домедичній підготовці,  освоєнню стрілецької зброї, а також  протимінній безпеці. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керуюча справами виконкому Львівської міської ради Наталія Алєксєєва. Також у місті почали проводити навчання з реагування на хімічні, бактеріологічні та радіаційні загрози. За словами чиновниці, такі заняття, окрім набуття нових знань, ще й дають людям змогу почуватися більш впевненими та не панікувати. 

«Люди приходять, щоб впоратися із панікою. І коли вони отримують дуже простий алгоритм, мінімально необхідний, вони йдуть спокійні, розуміючи, що щось вони можуть зробити, щось від них залежить», — розповіла Наталія Алєксєєва.

За словами проректора Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Івана Мовчана, у навчальному закладі мають декілька безпекових лабораторій, де навчають містян діяти в ситуаціях військових загроз.

«Ми розказуємо населенню, як діяти, щоб залишитися живим. І якщо людина буде знати, як поводитись правильно, вона буде знати і як допомогти тим, хто поруч. Тому такі заняття у нас будуть проводитися і надалі», —  пояснив Іван Мовчан.

До начань долучилися і чимало чиновників Львівської міської ради.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini