29 Квітня, 2022, 15:01

«#Я_Херсонщина»: акція на підтримку окупованого регіону відбулася у Львові

Щоб підтримати мешканців Херсонщини, які опинилися в окупації, у Львові провели мистецьку акцію «#Я_Херсонщина». Одним із ініціаторів події став херсонець, відомий телеведучий і продюсер Ігор Кондратюк. Під час  брифінгу в Медіацентрі «Україна» він звернувся до мешканців регіону:

«Херсонці, не впадайте у відчай. Я розумію, що у вас є сумний приклад Криму, який вже 9 рік в окупації. А там залишились безліч людей, які продовжують чекати, коли триколори замінять на жовто-блакитні прапори. Ми маємо молитися на ЗСУ та на херсонців, які продовжують виходити на акції протесту», — сказав Ігор Кондратюк. 

Також серед організаторів акції: керівниця управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська та випускниця Херсонського таврійського ліцею мистецтв й креаторка Оля Оцупок. За їхніми словами, головна мета акції — говорити про Херсонщину і її незламних та мужніх людей. А також – показати самим херсонцям, що про них пам’ятають та підтримують. Організатори розповідають, що планують проводитимуть такі заходи і надалі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini