Євген Корнійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі, Медіацентр Україна-Укрінформ
Євген Корнійчук, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі, Медіацентр Україна-Укрінформ
13 Січня, 2023, 15:40

Вживаємо всіх заходів, щоб новий уряд Ізраїлю переглянув питання допомоги Україні найближчим часом і на нашу користь — Посол України

Новий уряд Ізраїлю перебуває при владі всього два тижні — тому питання, які стосуються допомоги Україні, ще не було переглянуто. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Вибори до Кнесету відбулися 1 листопада, але після тривалих консультацій уряд був сформований на самому кінці минулого року. Вони фактично при владі два тижні, і питання перегляду допомоги Україні на сьогоднішній день ще остаточно не визначено. Але ми вживаємо всіх можливих заходів для того, щоб це питання було вирішено найближчим часом і на нашу користь. Я сподіваюся, що всі позитивні зрушення будуть більш масштабними, оскільки ми наголошуємо, що гуманітарна підтримка є важливою, але, вибачте, бинтами та антибіотиками ми війну не виграємо. Нам потрібна більш активна військово-технічна співпраця», — зазначив Посол.

Корнійчук зазначив, що наразі питання України не є першочерговим для нового уряду, проте МЗС Ізраїлю внесло його до пріоритетів своєї роботи на 2023 рік. 

«Питання України не є першочерговим, хоча ми всими силами намагаємося зробити його саме таким. Серед іншого — Міністерство закордонних справ заявило, що одним із трьох пріоритетів на цей рік є власне війна в Україні. Міністр заявив, що буде сприяти тому, щоб було більше допомоги Україні. Ми вдячні за будь-яку допомогу, але наголошуємо на тому, що в першу чергу нас цікавлять системи захисту цивільного населення, якщо не наступальна, то оборонна зброя», — повідомив Посол.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini