Валерій Бойко, в.о директора Українського центру оцінювання якості освіти у Медіацентрі Україна
Валерій Бойко, в.о директора Українського центру оцінювання якості освіти у Медіацентрі Україна
31 Серпня, 2022, 12:23

Вступна кампанія-2023: МОН та Центр оцінювання якості освіти ще міркують над форматом, а результати цьогорічного тесту можуть не приймати

Український центр оцінювання якості освіти та Міністерство освіти та науки України ще розробляють концепцію вступних іспитів під час кампанії 2023 року. Це означає, що результати цьогорічного мультитесту, можливо, не прийматимуть для вступу, і абітурієнтам 2022 року доведеться  перескладати іспити. 

Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив Валерій Бойко, в.о директора Українського центру оцінювання якості освіти.

«Відбулася коротка зустріч з Міністром і є певна домовленість, що ми оговтаємось і проведемо все, що пов’язано із вступною кампанією. Тому, що ще попереду спеціальна сесія: ми тільки вчора закінчили реєстрацію на спеціальну сесію НМТ і у нас близько 7500 учасників ще будуть проходити тестування у вересні. Як тільки ми проведемо спеціальну сесію для вступу в магістратуру, то наприкінці вересня — на початок жовтня Український центр оцінювання якості освіти буде готовий представити своє бачення оцінювань в 2023 році», — розповів Валерій Бойко.

За його словами, МОН та Український центр оцінювання якості освіти наразі розглядає як можливість проведення класичного ЗНО наступного року, так і варіант впровадження розширеного мультипредметного тестування. 

«Але говорити про те, що результати цього року будуть використані наступного року, я не наважуюсь», — додав Валерій Бойко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini