Франак Вячорка
Радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка, Медіацентр Україна
11 Жовтня, 2022, 15:09

Вступ білоруської армії у війну — малоймовірний, бо немає ні ким, ні чим воювати — радник Тіхановської

Від 2 до 7 тисяч боєздатних солдатів, але й вони не готові до наступальних бойових дій у війні проти України. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка.

«Залучення білоруських військових — малоймовірне, бо немає ким воювати, і немає, чим воювати. Велику частину озброєння вже передали рф, все що можна було використати, вже використали», — розповів Франак Вячорка.

Крім того, за його інформацією, у білоруської опозиції зараз немає свідчень, що в країні відбувається мобілізація на війну в Україні. 

«Навпаки, зараз ідеологи державні заспокоюють солдат: не бійтеся, ніхто вас не поведе воювати. Бо моральний стан військових дуже низький, всі знають про успіхи української армії, всі дивляться, як мужньо Україна обороняється. Ніхто з білорусів  входити в цю криваву авантюру путіна не бажає, навіть ті, хто знаходиться на контракті у лукашенка», — запевнив радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської.

А створення напередодні «російсько-білоруського угруповання військ», на думку опозиціонера, легалізує у Білорусі ті російські війська, які перебувають у країні.  Також, на його думку, кількість російських військ на території Білорусі і надалі зростатиме. 

Нагадаємо, олександр лукашенко і володимир путін домовилися про розгортання «спільного регіонального угруповання військ». Про це білоруський диктатор оголосив за результатами наради з силовиками 10 жовтня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini