фото Пенсійного Фонду України
26 Травня, 2022, 11:13

Всі пенсії людей, які перебувають на окупованій території — збережуть, отримати їх можна буде у безпечних містах — Голова правління Пенсійного фонду України

Пенсіонери, які перебувають в окупації, зможуть отримати свої виплати, коли опиняться на безпечнішій території. Всі кошти, які люди не отримали протягом війни — будуть збережені. Про це заявив під час брифінгу у Медіацентрі Україна Голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус. 

Йдеться про виплати через Укрпошту. Всім пенсіонерам, які проживають на окупованих територіях та отримують кошти на банківські картки — виплати продовжують надходити  вчасно.  

Також Євгеній Капінус додав, що у зоні бойових дій та на деокупованих територіях пошта докладає всіх зусиль, щоб  пенсіонери якнайшвидше отримували виплати.  
«На деокупованих територіях пошта, практично одразу після деокупації, намагається прикласти максимум зусиль, щоб здійснити всі виплати по пенсійним зобов’язанням. Якщо подивитися, то і Харків, і Київська область, і Сумська область, вони максимально швидко розгортають свої пересувні відділення, і стаціонарні відділення, і здійснюють відповідні виплати», — зазначив Євгеній Капінус.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini