Фото з відкритих джерел
20 Лютого, 2023, 13:32

Ворог змінює тактику використання ракет, адже не досягнув мети: ввести Україну в блекаут не вдалося — Ігнат

Наразі ворог знову використовує нестандартний підхід до обстрілів, запускаючи ракети не лише зранку та вдень, а й в нічний час, як це було на початку повномасштабного вторгнення. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

«Нічого нового немає, лише зміна тактики. Раніше це була тактика застосування „шахедів“ вночі, в період з 23 до 3 ночі — „шахеди“ вилітали з південного напрямку. А вже на ранок, розуміючи, де стоїть ППО, після застосування зенітних ракет по „шахедах“, вони робили корективи, щоб випустити ракети. Таким чином було атаковано у вересні, жовтні, листопаді, грудні і фактично у січні об’єкти критичної інфраструктури. Зараз, бачите, вдарили вже не лише по об’єктах критичної інфраструктури: я маю на увазі два прильоти по Хмельницькому», — зазначив Ігнат.

«Противник дещо змінив осінній стандартний підхід атак. Зараз уже зима закінчується, може бути зміна цієї стратегії, адже не досягнув ворог бажаної мети ввести Україну в блекаут. Завдяки злагодженій роботі сил оборони, усіх повітряних сил, і всіх, хто має засоби ППО, вдалося відстояти нашу інфраструктуру, наше світло», — додав речник.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini