24 Квітня, 2023, 14:15

Ворог прицільно б’є по населених пунктах Луганщини – Артем Лисогор

Найбільше російські окупанти обстрілюють Красноріченську та Коломийчиську громади Луганської області. В Бахмуті тривають важкі бої.

На цьому наголосив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ.

«Попри те, що минула доба виявилася відносно спокійною щодо наземних атак противника, від ворожого вогню все ще найбільше страждають наші села Красноріченської та Коломийчиської громад. Фактично постійно вони під авіаційними обстрілами. Як позиції наших хлопців ЗСУ, так і населені пункти знаходяться під постійними обстрілами», – зазначив він.

Водночас начальник Луганської ОВА зауважив, що  місцем артилерійської навали ворога залишаються населені пункти Невське, Білогорівка, Діброва.

«Вони розуміють, що Невська це ще більш-менш цілий населений і там близько сотні наших громадян перебувають, пенсіонерів, які поки ще не хочуть виїжджати. Ворог туди гатить просто прицільно. Тільки позавчора наші хлопці заїжджали разом з поліцейськими, завозили гуманітарну  допомогу, потрапила під обстріл та дорога. Але продовжуємо роботу», – додав він.

Артем Лисогор підкреслив, що важкі бої тривають наразі в Бахмуті, щодо якого ворог застосовує іншу тактику.

«Зрозуміло, на теперішній час найбільше всього говоримо та переживаємо про Бахмут на Луганському напрямку. Також важкі бої тривають. І тактика ворога трохи інша, тому що практично постійно йдуть наземні атаки в супроводі броньованої техніки».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini