12 Жовтня, 2023, 14:02

Ворог посилює атаки шахедами по Дунайських портах України – Гуменюк

12 жовтня нічна атака з використанням чергової партії ударних безпілотників в зоні відповідальності Оперативного командування “Південь” знов була спрямована по припортовій інфраструктурі Подунав’я.

Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Наталія Гуменюк Півдня України під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Одеса.

“Цієї ночі ворог застосував декілька тактик з різних напрямків. В нашій зоні працювали дрони, запущені з мису Чауда в тимчасово окупованому Криму – їх було декілька груп, які постійно змінювали траєкторію. Це каже про те, що ворог використовує іншу систему навігації, щоб заплутати наші системи Протиповітряної оборони. На жаль, є пошкодження портової інфраструктури. Була пожежа житлового будинку. Постраждала літня жінка – вона отримала опіки, зараз знаходиться в лікарні, де їй надається медична допомога”, – зазначила Наталія Гуменюк.

За ніч в зоні відповідальності ОК “Південь” українськими силами Протиповітряної оборони було знищені чотири дрони над Миколаївщиною і десять дронів ліквідували над Одещиною.

“Атаки на українське Придунав’я – це звичний російський терор. Вони хочуть продемонструвати світу, що можуть вигнати Україну з зернової ініціативи, але наша оборона доказує, що може зупинити тероризм росії”, – підсумувала начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini