Олександр Штупун
14 Листопада, 2023, 13:40

Ворог посилює атаки на Авдіївку, застосовуючи “м’ясні” штурми і КАБи

Російські окупанти пробують захопити Авдіївку і для того посилили обстріли міста керованими авіабомбами.

Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса розповів речник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Олександр Штупун.

“Це єдина перемога росії за цей рік. Це їхня остання можливість показати, що вони воюють і наступають. На даний час російська армія ні на що більше не здатна. Це не стратегічна ситуація, а політична для росії”, – вважає речник об’єднаного пресцентру.

Олександр Штупун зазначив, що окупанти посилили атаки керованими авіабомбами з літаків Су-35 здалеку.

“Такі літаки, на жаль, поки що не входять в зону дій нашого ППО. Вчора російські терористи зкинули на Авдіївку та сусідні райони 30 таких 500-килограмових авіабомб”, – зазначив Олександр Штупун. 

Тільки за вчора українські захисники відбили 18 атак російських агресорів південніше Новокалинового, в районі Авдіївки, Северного та східніше Первомайського

Речник об’єднаного пресцентру розповів, що під Авдіївкою ворог розраховує на продовження “м’ясних” штурмів – він кидає колишніх в’язнів та ненавчену піхоту. А з 10 жовтня загарбники втратили майже 400 одиниць бронетехніки: танки, бронетранспортери і т.д.

“Окупанти займають будинки цивільних. Таким чином вони прикриваються місцевим населенням, щоб українські захисники не могли відповідати вогнем як треба”, – підсумував Олександр Штупун.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini