6 Липня, 2023, 14:18

Ворог підбирає стратегію та використовує накопичення зброї – Наталя Гуменюк

На цьому під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ наголосила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони півдня України Наталя Гуменюк.

В ніч проти 6 липня росіяни атакували Львівщину ракетами «Калібр» з акваторії Чорного моря. Ці дії не є свідченням суттєвої зміни стратегії ворога, однак говорять про намагання окупантів використовувати накопичену зброю з максимальною ефективністю.

«Глобальної зміни стратегії немає, йде її підбір, очевидно вони намагаються максимально ефективно використовувати те, чим володіють. Наразі, вочевидь, накопичені «калібри» були задіяні», – наголосила Наталя Гуменюк.

Водночас вона нагадала, що «Калібр» є високоточною зброєю, яку ворог використовує для ураження зокрема критичної інфраструктури країни.

«Вона застосовується в ті періоди, коли потрібно вразити якісь об’єкти критичної інфраструктури, логістичні центри, те, що ворог собі намітив як обов’язкову ціль для ураження», – пояснила Наталя Гуменюк.

Нагадаємо, що в ніч проти 6 липня вночі війська рф атакували Львівщину. За даними ОВА, внаслідок ракетного удару по Львову загинули чотири людини, ще 34 поранені. В адміністрації повідомили, що пошкоджені близько 30 будинків та понад 50 автомобілів. Рятувальні роботи тривають.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini