6 Березня, 2024, 16:22

Ворог намагається ретельно приховувати інформацію про кількість жертв на потопленому кораблі «Сергій Котов»

Ворог намагається ретельно приховувати інформацію щодо кількості жертв серед екіпажу знищеного корабля «Сергій Котов. Так, родичам військових, які перебували на судні, забороняють розповсюджувати інформацію щодо них, зокрема, в соціальних мережах.

«Подібна інформація ворогом ретельно приховується. Ми зі своїх джерел знаємо, що декого з членів екіпажу було доправлено каретами «швидкої» до відповідних лікувальних закладів. Щодо чисельності саме загиблих або поранених військовослужбовців країни-агресорки наразі верифікованої інформації немає, тому що навіть родичам забороняють цю інформацію розповсюджувати у відповідних соціальних мережах. Враховуючи те, що це був темний час доби і що вода зараз дуже холодна, гіпотермія настає буквально через кілька хвилин. І враховуючи характер вогневого ураження, яке було нанесено цій бойовій одиниці, є велика доля ймовірності, що велика частина екіпажу загинула», – повідомив він.

Нагадаємо, що вранці 5 березня стало відомо про те, що українські військові потопили ворожий корабель «Сергій Котов морськими дронами.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini