фото facebook Оперативне командування "Південь"/Operational Command “South”
25 Травня, 2022, 15:26

Ворог на півдні наступав на наші позиції в українських одностроях, щоб ввести в оману армійців. Але всі атаки відбили — ОК «Південь»

Росіяни минулої доби спробували зайти на українські позиції на півдні розвідувальними групами, зокрема,  вдягнувши однострої Збройних сил України. Таким чином  намагалися ввести в оману українські підрозділи. Але всі атаки були відбиті. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керівник пресцентру сил охорони та оборони Оперативного командування «Південь» Наталя Гуменюк. 

За її словами, ситуація на південному фронті залишається напруженою. Ворог укріплює додаткові рубежі оборони та намагається закріпитися на Херсонщині. Також росіяни не полишають прагнення захопити Одесу.

«Корабельні угруповання ворога переформатовуються, посилюются, перевозять вантажі, намагаються облаштувати позиції, зокрема, і на острові Зміїний. А в Криму розгортають додаткові дивізіони протиповітряної оборони, адже вже усвідомили, що ураження їхніх кораблів, це не химера, це цілком можливо», — заявила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini