18 Жовтня, 2023, 16:14

Ворог може переорієнтувати «Кинджали» на інші регіони, під загрозою порти – Наталя Гуменюк

Надзвичайної активності ворожих Міг-31, які можуть завдавати ударів аеродинамічними ракетами «Кинджал», наразі над Чорним морем не спостерігається. Утім українські порти можуть опинитися під загрозою, оскільки ворог може спрямувати удари саме туди.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк.

«Ми поки що не спостерігаємо  активності саме такої авіації в Чорному морі. Хоча не виключається, що вони можуть спробувати і такі маневри, і в тому числі переорієнтувати загрози такими ракетами аеродинамічними як «Кинджал» на інші регіони. Якщо раніше ми говорили про те, що вони намагалися атакувати більше столицю, і це загрожувало більше безпосередньому так званому, за їх параметрами, центру прийняття рішень, зараз при певній орієнтації ворога на те, щоб зайняти місце України в зерновій ініціативі, можуть опинитися під загрозою, ударами і порти, зокрема, з використанням такої зброї», – пояснила Наталя Гуменюк.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini