Сергій Братчук, речник Одеської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
Сергій Братчук, речник Одеської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
18 Жовтня, 2022, 12:45

Ворог може чинити будь-які провокації, щоб зірвати роботу зернового коридору  — Сергій Братчук

Робота зернового коридору дратує росіян, адже реалізація цього проєкту показує світу, що Україна, попри війну, дотримується міжнародних зобов’язань та рятує інші країни. Тож нині можливі провокації з боку ворога, щоб зірвати  зернову ініціативу. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна повідомив речник Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Провокації вони можливі. Я знаю, що готуються наші відповідні структури до можливих  сценаріїв розвитку подій. Сподіваюсь, що та зустріч, яка відбулась 16 жовтня у Стамбулі, у Координаційному центрі цієї зернової ініціативи між профільним міністром паном Кубраковим та Міністром оборони Туреччини  дозволить нам  продовжити роботу цієї ініціативи і після 22 листопада. Хоча, я більше, ніж впевнений, що ворог може задіяти усі механізми провокацій. Згадування Одеси у ракурсі подій на Кримському мосту, звичайно не випадкове»,  — пояснив Братчук. 

Також  речник Одеської обласної військової адміністрації  розповів про підсумки роботи зерного коридору.

«Загалом маємо вже майже 8 млн тонн експорту за час роботи зернового коридору і 350 суден, які виконали свої завдання. Є багато десятків ще заявок на продовження роботи і заходи в наші порти. Сподіваюсь на те що, будемо працювати так надалі», — додав Братчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini