Кен Карсвел, eксперт штаб-квартири ВООЗ та співавтора курсу з управління стресом «Самодопомога Плюс», Медіацентр Україна - Укрінформ, 15 липня
15 Липня, 2022, 11:59

ВООЗ провели  тренінг для дорослих «Самодопомога Плюс»

12-15 липня Всесвітня організація охорони здоров’я організувала тренінг для тренерів із проведення групового курсу ВООЗ управління стресом для дорослих «Самодопомога Плюс».

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Кен Карсвел, eксперт штаб-квартири ВООЗ та співавтора курсу з управління стресом «Самодопомога Плюс». 

«Самодопомога Плюс» розроблена ВООЗ як груповий курс управління стресом. Він складається із п’яти занять і має на меті допомогти дорослим людям, які перебувають у вкрай несприятливих умовах, навчитись управляти стресом”, – розповів він.  

Ті, хто пройшов навчання за цим курсом, зможуть навчати інших спеціалістів із надання психологічної допомоги. Це допоможе Україні швидко реагувати на виклили системи надання психологічної допомоги, пов’язані з війною. Адже, за оцінками ВООЗ, у районах, постраждалих від війни, вже зараз кожна п’ята людина живе з певною формою психічного порушення. 

«Самодопомога Плюс» є одним з науково обґрунтованих масштабованих психологічних втручань, яке може розглядатись як перший крок у ступінчастій програмі допомоги та пропонуватися поряд з іншими втручаннями та програмами.

Тренінг проведено українським бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) на сприяння Національній програмі психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, ініційований першою леді України Оленою Зеленською.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini