Ігор Ключник, актор, режисер, засновник волонтерського фонду RescueNOW, Віталій Бандура, співзасновник та волонтер RescueNOW, Медіацентр Україна - Укрінформ, 26 липня
26 Липня, 2022, 13:58

Волонтерський фонд RescueNOW: з найгарячіших точок сходу вдалося евакуювати понад 14 тисяч українців

Благодійний волонтерський фонд RescueNOW об’єднав 202 людей з різним життям і цілями — ресторатори, фотографи, IT-підприємці, актори, викладачі, інвестори. Вони поставили своє життя на паузу і всіляко допомагають жителям східної частини України. 

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ розповів Ігор Ключник, актор, режисер, засновник волонтерського фонду. 

«Наша місія опікуватися людьми, які залишилися без роботи, без житла. Попереду у нас ще багато роботи, бо у східному регіоні, де ми працюємо, на нас чекає холодна зима. А перед собою ми ставимо амбітну мету – зробити наш фонд міжнародним», – сказав він. 

Віталій Бандура, співзасновник та волонтер RescueNOW додав, що волонтери фонду  створили цілу ІТ – компанію з залученням передових технологій.

«Завдяки цьому вже вдалося евакуювати понад 14 тисяч людей з Луганської, Донецької та Харківської областей. Також волонтери доставили понад 65 тисяч продуктових наборів, які не змогли або не захотіли виїжджати з гарячих точок.  Саме для цих потреб створена онлайн патронатна платформа, куди охочі можуть задонатити на допомогу таким людям», – сказав він. 

Ігор Ключник додав, що понад 650 людей – це люди з інклюзією та похилого віку. Для їхньої евакуації потрібен спецтранспорт. Крім того, волонтери організації знайшли безоплатний прихисток майже для 600 людей. 

За словами організаторів фонду, вони вже пройшли міжнародну сертифікацію.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini