Ольга Мартиновська, волонтерка громадського холдингу «Група впливу» та Олександр Кулепін, заступник начальника Львівської ОВА з питань цифровізації у Медіацентрі Україна, 1 липня
1 Липня, 2022, 15:07

Волонтери потребують обміну контактами та досвідом. Підсумки саміту волонтерських і гуманітарних ініціатив на Львівщині

Понад 200 волонтерів та представників громадських організацій взяли участь у саміті волонтерських ініціатив, який відбувся на Львівщині. Метою заходу став обмін досвідом між всіма учасниками. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів заступник начальника Львівської обласної військової адміністрації з питань цифровізації Олександр Кулепін.

«Ми бачимо, що волонтери потребують підтримки, обміну контактами, обміну досвідом, потребують навчання. Ми дуже хотіли, щоб маленькі волонтерські організації навчалися у великих волонтерських організацій. Щоб не допускали помилок у юридичних аспектах. Щоб до них не було запитань у правоохоронних органів. Хотіли з ними поговорити, що ми, як влада, можемо покращити», — розповів Олександр Кулепін.

За словами волонтерки громадського холдингу «Група впливу» Ольги Мартиновської, саміт дав можливість об’єднати зусилля волонтерів та влади. Адже виклики, з якими вони стикаються, щоразу змінюються. 

«Ми маємо вже дорожню карту, яка допоможе пришвидшити надання допомоги кінцевим бенефіціарам. Бо потреби людей 3 місяці тому сильно відрізняються від того, що треба людям зараз», — пояснила Ольга Мартиновська.

Саміт волонтерських і гуманітарних ініціатив, який об’єднав 200 представників громадських та донорських організацій розпочався на Львівщині 30 червня. Серед учасників саміту – Роберт Пост, аташе з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Агентство США з міжнародного розвитку, журналісти, представники Міжнародного жіночого фонду, організацій «Людина в біді» та «Відродження».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini