19 Квітня, 2022, 15:52

Водна криза в Миколаєві: у місті пробивають свердловини та планують брати воду з каналу

У Миколаєві працюють над двома проєктами подолання нестачі води, після того, як росіяни пошкодили міський водогін. Перший передбачає забір води із каналу та подальшу її очистку. Другий — спорудження підземних свердловин. Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповів міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич. За його словами, Миколаїв чекає на допомогу від інших міст, зокрема, має потребу у бурових установках. 

«Цей проєкт коштовний, але дасть можливість забезпечити весь Миколаїв водою, хоча вона й буде подаватися за певним графіком», — розповідає міський голова.

Олександр Сєнкевич говорить, що уже почали пробивати свердловини для забезпечення комунальних установ. Так, усі лікарні Миколаєва вже мають питну воду. Потреби ж мешканців забезпечують машини-водовози, якими також допомогли інші міста. Зокрема, Одеса та Кропивницький.

Сєнкевич додає, прогнозувати, коли полагодять водогін — поки складно. Адже пошкоджена ділянка знаходиться у зоні бойових дій. Загалом, прогнозує, повернути місто до попереднього рівня водопостачання можна буде через півтора-два місяці. 

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm

Нагадаємо, через бойові дії поблизу Миколаєва пошкодили дві гілки водогону, який подавав воду до міста.