27 Листопада, 2023, 17:13

Внаслідок складних погодних умов на Одещині постраждали 13 людей 

Зокрема, за медичною допомогою з ознаками переохолодження звернулися 8 осіб, а також 5 осіб постраждали внаслідок падіння дерев.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

За його словами, внаслідок несприятливих погодних умов на Одещині ситуація була найскладнішою – на дорогах були суттєві перемети, зокрема на півночі та півдні Одеської області. Подекуди вони сягали висоти 1,5 метра і саме у зв’язку з цим багато машин потрапляли в затори та не могли виїхати з переметів.

Олександр Хорунжий зазначив, що на цих ділянках було одразу залучено особовий склад і техніку ДСНС, а також долучалися представники  прикордонної служби, які на певних ділянках організовували роботу бронетранспортерів.

Він також додав, що на Одещині певна кількість великовантажних автомобілів перебуває в зонах для відстою для того, щоб очистити дорогу та евакуювати легкові та інші автомобілі. 

Пресофіцер ДСНС України повідомив, що підрозділи ДСНС по Одещині залучалися 216 разів, загалом відбуксировано 533 авто, в тому числі 15 автобусів та 12 автомобілів швидкої допомоги.

Також ДСНС залучалися і до роботи на Кіровоградщині, Черкащині та Миколаївщині. Загалом, зазначив Олександр Хорунжий, до ліквідації наслідків несприятливих погодних умов залучалося 1215 рятувальників  та понад 330 одиниць техніки ДСНС.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini