20 Січня, 2023, 16:07

Внаслідок ракетного удару по житловому будинку загинуло 45 людей, з них 6 дітей, ще 6 осіб зникли безвісти, 20 перебувають у тяжкому стані — мер Дніпра

Станом на 20 січня кількість загиблих у Дніпрі після влучення ракети в житловий будинок становить 45 осіб, з них 6 — діти. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

«Всім вже відомо, що 45 людей загинуло, з них 6 дітей. Десь 20 людей знаходяться у тяжкому стані у лікарнях міста. 6 людей ми не можемо знайти — шукаємо, але офіційно вже рятувальна операція закінчилась. Зараз наші комунальні служби проводять інструментальне обстеження під’їздів, що знаходилися поруч з вщент зруйнованими. Візуальне обстеження каже, що десь 90 квартир зруйновано. Після того, як ми закінчимо обстеження, вже буде точна цифра. Десь нам потрібно на це два тижні», — повідомив Філатов.

Після закінчення рятувальної операції міський голова провів зустріч із постраждалими. 

«Прийшло десь 300 людей. Ми з заступниками розповіли, що будемо робити далі, як буде місто допомагати людям. Усім були роздані номери моїх заступників та керівників профільних департаментів, щоб вони могли в режимі 24/7 спілкуватися. Відкрито два пункти прийому документів. Ми починаємо анкетування людей: будуть писати, що їм потрібно. Я розумію, житло — це перша черга, але хтось втратив майно, речі, меблі, документи. Дітям, які втратили ноутбуки або планшети для дистанційного навчання, ми будемо їх також видавати. Зараз, після трагедії, людей вже не повернеш, нова ступінь проблем настала. Тому нам потрібно працювати далі», — розповів мер міста.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini