Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олександр Хорунжий, пресофіцер Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Медіацентр Україна-Укрінформ
29 Грудня, 2022, 20:09

Внаслідок ракетних ударів 29 грудня пошкоджено 28 об’єктів, з них 18 — приватні житлові будинки, травмовано три людини — ДСНС

Внаслідок масованих ракетних ударів 29 грудня вражено 10 областей України, пошкоджено 28 об’єктів та травмовано щонайменше троє людей. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив пресофіцер ДСНС України Олександр Хорунжий.

«Внаслідок масованих ракетних ударів вражено 10 областей, пошкоджено 28 об’єктів, 18 з них — це приватні житлові будинки, інші — це об’єкти критичної інфраструктури. Відразу ДСНС відреагувало на ці обстріли, до ліквідації наслідків було залучено близько 100 рятувальників та близько 15 одиниць техніки», — зазначив Хорунжий.

Пресофіцер ДСНС детальніше розповів про наслідки обстрілу у столиці України.

«У Києві надійшло повідомлення про влучання за кількома адресами. У Дарницькому районі за однією адресою внаслідок падіння уламка збитої ворожої ракети сталося загорання та руйнування конструкції двоповерхового житлового будинку на площі 100 кв м. За другою адресою сталося руйнування покрівлі будинку без горіння. До прибуття підрозділів було врятовано дві особи, медики надали допомогу на місці та госпіталізували двох людей. Також госпіталізували 14-річну дівчину, яка викликала рятувальників. На місцях ще працюють рятувальники, інформація щодо потерпілих уточнюється. У Печерському районі сталося падіння уламків ракети на дитячий майданчик, у Голосіївському районі уламки впали поруч з автомобілем. У Солом’янському районі уламки збитої ворожої ракети впали на дах 5-поверхового житлового будинку. Без жертв та потерпілих», — повідомив Хорунжий.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini