15 Серпня, 2023, 10:56

Внаслідок нічної ракетної атаки на Львівщині постраждали 15 людей, серед них десятирічна дитина

Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна Львів повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

“У Львівській області зафіксовано шість влучань. Одна ракета збита. Внаслідок ракетної атаки пошкоджено більше як 40 будинків по м. Львів і по двох населених пунктах. Це Оброшинська і Зимноводівська територіальні громади. Важких постраждалих на щастя нема. Постраждалі можуть розраховувати на підтримку для відбудови пошкоджених будинків в межах 200 тис. грн в рамках державної програми компенсації,” – повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький. 

 У Львові російська ракета влучила в дитячий садок у Львові. На подвір’ї дошкільного закладу утворилася величезна вирва діаметром 20 метрів і глибиною 9 метрів. Крім того, внаслідок удару вигоріли верхні поверхи багатоквартирного житлового будинку розташованого поруч і офісний центр. Відновлення потребують близько сотні помешкань. 

“Руйнація значна. Ми прийняли рішення про виділення 20 млн грн на компенсацію мешканцям необхідних ремонтів. Люди мають вибір: або модульне містечко, або орендувати помешкання. В такому разі місто компенсує вартість місячної оренди однокімнатної квартири у розмірі 10 тис. грн., двокімнатної – 12 тис., трикімнатної – 15 тис. Зараз триває комунікація щодо цього з мешканцями”, – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. 

Мер також закликав не нехтувати власною безпекою під час оголошених тривог. За словами Садового, під час останнього обстрілу в постраждалому будинку, лише 10 людей спустилися в сховище. Через роботи пов’язані із ліквідацією наслідків ракетного обстрілу у Львові дещо змінено рух транспорту. 

? Повний запис дивіться на YouTube-каналі

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini