Віктор Вітовецький, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС, Медіацентр Україна - Укрінформ, 14 липня
14 Липня, 2022, 17:21

Внаслідок бойових дій загинув 41 рятувальник

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Віктор Вітовецький, директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС. 

«В наслідок повномасштабного вторгнення росії, загинув 41 рятувальник, ще 134 травмовано, 6 – в полоні. Знищено та пошкоджено 1,5 тисячі техніки ДСНС, 50 будівель рятувальників знищено, 190  – пошкоджено», – сказав він. 

Не дивлячись на це, піротехніки ДСНС щодня проводять роботу по розмінуванню території та ліквідації наслідків обстрілів. Лише за минулу добу вони знешкодили 626 боєприпасів та обстежили 60 гектарів.

«З початку війни фахівці ДСНС знешкодили майже 160 тисяч вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, в тому числі 2 тисячі авіабомб. Обстежено та очищено територію площею в понад 4 тисячі гектарів, потенційно небезпечною та забрудненою лишається територія в понад 220 тисяч квадратних кілометрів», – розповів Віктор Вітовецький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini