29 Квітня, 2022, 13:57

Внаслідок авіаудару по шпиталю «Азовсталі» понад 600 людей поранені, загалом в Маріуполі загинули більше 20 тисяч містян — Вадим Бойченко

Кількість поранених внаслідок авіаудару по польовому шпиталю «Азовсталі» зросла із 170 до понад 600 людей. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» повідомив Маріупольський міський голова Вадим Бойченко. 

Загалом, від початку повномасштабного наступу росіян в Маріуполі загинули понад 20 тисяч містян. За словами Вадима Бойченка, це вже більше, ніж за два роки нацистської окупації під час Другої Світової. 

Зараз окупанти намагаються приховати власні військові злочини. 

«Коли рашисти побачили який розголос спричинили злочини у Бучі, вони злякалися цього. І що ми бачимо: вони ховають злочини в братських могилах. Їх три. Вони розташовані довкола міста: Мангуш, Старий Крим, Виноградне. Там вони розташували величезні могили», — розповів міський голова. 

Також окупанти масово залучають місцевих жителів до роботи над братніми могилами. Усе, що зараз відбувається у місті, за словами Вадима Бойченка, має ознаки геноциду українського народу.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini